VYCHUTNEJTE SI ČOKOLÁDU BEZ STAROSTÍ A VÝČITEK

Vychutnejte si čokoládu bez starostí a výčitek

Užívat si bez výčitek výbornou čokoládu je snem (nejenom) každé ženy. Přitom to není až tak nereálné, stačí vyměnit pouze klasický cukr v podobě sacharózy za nějakou jinou alternativu, která bude bezkalorická a umožní vám mlsání bez výčitek. Jaké sladidlo zvolit?

Cavalier čokolády

 

Čokolády slazené stévií jsou nejenom chuťově výborné, obsahují také výrazně méně kalorií, díky čemuž jsou vhodné i pro diabetiky. Ocení je ale také lidé, kteří chtějí snížit příjem jednoduchých cukrů, ať už z důvodu redukční diety či dodržování zásad zdravého životního stylu. I přesto, že v tabulce čokolády nenarazíte na stopy sacharózy, bude vám tato pochoutka opravdu lahodit.

Mléčná, hořká, bílá nebo s náplní?

I v případě čokolád slazených stévií si výrobce pohrál, co do variability a množství nejrůznějších variant. V nabídce naleznete jak klasické mléčné, pralinkové, hořké i bílé čokolády, tak také speciality, které překvapí vaše chuťové buňky. Vyzkoušejte čokoládu s kousky manga, pomeranče, malin, lískových oříšků či exotického kokosu

Tip na zdravý a originální dárek

Čokolády slazené pomocí stévie jsou výborným tipem na klasický, ale přesto svým způsobem originální dárek. Pokud chcete potěšit někoho, kdo preferuje zdravější životní styl, nebo někoho, kdo si nemůže dovolit klasickou čokoládu z důvodu onemocnění, tak je toto výborná volba. Samozřejmostí je vhodné dárkové balení.

 

Řeč se neustále točí kolem stévie. Co je to vůbec za rostlinu a proč je tolik ojedinělá? Tato bylinka pěstovaná jak na zahrádkách, tak v truhlících, je tolik populární díky svým glykosidům, které způsobují její sladivé schopnosti. Oproti klasické sacharóze, kterou známe z valné většiny sladkých, a ne úplně zdravých potravin, je stévie bezkalorická, a tím pádem vhodná opravdu pro každého, včetně diabetiků.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.