SLAĎTE BEZ ZBYTEČNÝCH KALORIÍ NAVÍC

Slaďte bez zbytečných kalorií navíc

Slazení pomocí stévií může být realizováno více způsoby. Nejlepší, avšak časově nejnáročnější a nejpracnější možností je si samotnou rostlinu vypěstovat, otrhat, zpracovat a usušit. V běžném životě je toto ale nezvladatelné, proto určitě mnohem více oceníte stévie tabletky, které najdou uplatnění v každodenním životě.

Stévie tabletky Vám umožňuje sladit své oblíbené pokrmy snadno, rychle, jednoduše a bez zbytečné práce navíc. Platí zde pouze jedno pravidlo, které musíte mít pořád na mysli a které je klíčové:

1 TABLETA = 1 KOSTKA CUKRU = 1 LŽIČKA CUKRU

Dávkování je díky stejnému poměru tedy opravdu jednoduché, nemusíte si na nic složitého zvykat. Rozpusťte ve svém oblíbeném čaji nebo dezertu pár tabletek stévie a užijte si příjemnou sladkou chuť, po které se diabetikům i lidem při redukční dietě tolik stýská.

Největší výhodou stévie je to, že je zcela bez kalorická. Tento fakt zajisté ocení nejenom vyznavači zdravého životního stylu, ale také lidé na redukční dietě, kteří by se chtěli zbavit přebytečných kil. Cukr je velkým vábičem, proto je potřebné vymyslet, jak jej obejít a jak ho co nejvíce minimalizovat ze svého jídelníčku. Ano, i zda mohou být právě stévie tabletky ideálním řešením. Na své si přijdou i diabetici, kterým to díky nulovému obsahu kalorií umožní osladit si bez výčitek a starostí čaj či ranní kávu.

Pozitivní účinky na celý organismus

Sladivou funkci stévie zná snad každý, je to její nejtypičtější využití. Věděli jste ale, že tato rostlinka pozitivně působí i na jiné aspekty? Pomůže vám řešit:

Ekzémy, akné

  • Potíže s únavou a nedostatkem energie
  • Hojení ran a tvorba jizev
  • Omezuje vytváření zubního kazu
  • Posiluje imunitu
  • Povzbuzuje trávící pochody
  • Pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru
  • Chrání přes hypertenzí
  • A mnoho dalšího…

           

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.